a

HOOLIME IGAST PISIASJAST

Kui sa soovid uut sisustust tööle või koju, olgu see köök, garderoob, vannitoa sisustus, riidekapp või avalike ruumide sisustuselemendid, siis on Sinu parim valik Nordfox Design. Sarnaselt polaarrebasele oleme harjunud nägema suurepäraseid võimalusi ka seal, kus laisemad näevad üksnes silmipimestavat valgust. Sageli tuleb uue köögimööbli või poe sisustuse soetamisel ja paigaldamisel perfektsuse tulemuse saavutamiseks ehitada või eemaldada vaheseinu, korraldada ümber elektri- või kanalisatsioonisüsteem, värvida lagesid, uuendada põrandakatteid jne.

Nordfox saab nende töödega suurepäraselt hakkama! Meie klientide jaoks tähendab see rahulikku und ning teadmist, et kõik saab olema nii nagu peab ja kokkulepitud tähtajaks.Kui kõik ehitus- ja paigaldustööd on tehtud ning uus köök, vannitoamööbel või kohvikusisustus rõõmustab Sind või Sinu kliente, saad täiustada ruume valides endale meelepärase vaiba või valgustid.Pakume teile kõrgeimat kvaliteeti ja usaldusväärsust.

DISAIN

Meie toodetel on ainulaadne disain, mis annab teie kodule, kauplusele, restoranile või kontorile kaasaegse ja stiilse ilme.

KVALITEET

Meie toodete kõrge kvaliteet ja vastupidavus pakuvad klientidele pikaajalist kasutamise rahulolu.

LOOVUS

Pakume teile loovaid ja ainulaadseid lahendusi teie kodu, kontori, kaupluse või kohviku sisustamiseks.